Hakkımızda

ANKARA POLİÜRETAN

Tüm ahşap malzemeler: Mdf, mdflam, sunta, suntalam, kontraplak, plywood, panel ağaçlar vb.


Sanayi ve İmalat Sektörü için sert malzemeler: Kompak laminat, (High Pressure Laminate), Aliminyum kompozit, Plexiglass, Alüminyum işleme, Delrin plaka, Polikarbonat levha, fiber levha vb.Sanayi, imalat, mobilya ve medikal sektörü için tüm ürünlerde, mükemmel kalitede kesim ve imalat hizmeti veriyoruz. Tüm imalat sektörlerinde hassasiyet mm ölçüsünden daha hassas olduğu için, kullanılan sert malzemeler, eski teknoloji ya da el makinaları ile istenilen hassasiyet ve kalitede verilememektedir. Ahşap CNC teknolojisi bu konuda üretim yapan imalatçıların kalite ve hassasiyet problemini kesin olarak çözmektedir. Son teknoloji CNC makinalarımızla, 15 senelik sektör tecrübemizle işlenmesi son derece zor olan kompak laminat vb. tüm sert yüzeyleri CNC hassasiyetiyle istediğiniz şekilde teslim ediyoruz. Kesim, delik, havşa ve kenar rodajı hizmeti vermekteyiz. 3 mm'den 30 mm’ye kadar kalınlıkta tüm malzemeler işlenebilmektedir.

Ayrıca mobilya sektöründe, hobi ürünleri imalatı, tüm motifler, seperatör çeşitleri, çelik kapı yüzey ve desenleri işlenmektedir.

Her zaman müşteri istek ve talepleri doğrultusunda çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiş olup tüm imalat ürünlerinize size uygun çözümler sunmaktadır.