Ankara Poliüretan

Neler Yapıyoruz.

üretimlerimiz


Poliüretan Tanımı


Uygulama Alanları


Poliüretanlar hayatımızı daha konforlu, daha güvenli ve daha keyifli hale getirir. Spor ve eğlence alanında, tarımda ve makine mühendisliğinde. Kolçak, elek, yıldız sıralama, yarı mamul ürünler, kablo kılıfı, makaralar veya makaralar olarak ürün en yüksek performansı sunar.

Poliüretan temel olarak iki kimyasal maddeden oluşur: izosiyanat ve poliol. Kullanıma hazır iki sıvı sistem bileşeni karıştırıldığında, reaktif bir karışım oluşur. Katalizörler, şişirici maddeler, dengeleyiciler vb. gibi çeşitli yardımcı maddeler ekleyerek malzeme özelliklerini ayrı ayrı ayarlayabilir ve uygulamaya uyarlayabilirsiniz.


İncele

Ankara Poliüretan

CNC İşleme Merkezi


Tüm ahşap malzemeler: Mdf, mdflam, sunta, suntalam, kontraplak, plywood, panel ağaçlar vb. Sanayi ve İmalat Sektörü için sert malzemeler: Kompak laminat, (High Pressure Laminate), Aliminyum kompozit, Plexiglass, Alüminyum işleme, Delrin plaka, Polikarbonat levha, fiber levha vb. Sanayi, imalat, mobilya ve medikal sektörü için tüm ürünlerde, mükemmel kalitede kesim ve imalat hizmeti veriyoruz.


İncele